خانه | اخبار مدیریت پروژه | سومین جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه

سومین جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه

جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ایران

جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ایران در ۲دسته ” پژوهش دانشگاهی” و “پژوهش صنعتی” به متقاضیان بر اساس داوری و ارزیابی های انجام شده اعطاء می‌شود.

پژوهش دانشگاهی، پژوهشی است که توسط یک دانشجو در قالب پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری در یکی از دانشگاه‌های معتبر داخل یا خارج کشور و مورد تایید وزارت علوم در حوزه مدیریت پروژه /طرح /پورتفولیو و یا سایر مباحث مرتبط با این حوزه‌ها انجام شده باشد.

پژوهشی صنعتی، پژوهشی است که در قالب عقد قرارداد پژوهشی مابین صنعت (به عنوان کارفرما) و یک شخص حقیقی یا حقوقی (به عنوان مجری) به منظور اجرای پروژه های کاربردی طراحی، پیاده سازی و استقرار نظام یا سیستم‌های مرتبط با مدیریت پروژه /طرح /پور تفولیو و یا سایر “پژوهش صنعتی” شرکت نموده ولی بطور همزمان و برای یک موضوع پژوهشی یکسان و در یک سازمان فقط یکی از این اشخاص می تواند پروژه را نامزد فرآیند جایزه نماید.

عضو کانال تلگرام مدیریت پروژه شوید 


 انجمن مدیریت پروژه ایران برای نخستین بار با حمایت گسترده سازمانها و نهادهای دولتی و همچنین شرکتهای بخش خصوصی، فرآیند اولین دور جایزه پژوهشی برتر را در سال ۱۳۸۹ اجراء و در دومین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک پروژه در تاریخ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ این جایزه را اعطاء نمود. دومین دور این جایزه نیز در سال ۱۳۹۴ آغاز و جوایز ان در مراسم جشن روز ملی مدیریت پروژه در آذرماه ۱۳۹۵ به پژوهشگران برتر اعطاء گردید.

در سال جاری نیز سومین دور جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ایران آغاز گردیده و جوایز آن طبق برنامه ریزی های انجام شده اعطاء خواهدشد.

اهداف جایزه پژوهشی برتر مدیریت پروژه ایران

جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه به منظور محقق نمودن اهداف زیر اعطا می شود:

  • شناسایی و تجلیل از پژوهشگران برتر حوزه مدیریت پروژه دانشگاهی و صنعتی به منظور ارتقاء و نهادینه نمودن امر پژوهشی، توسعه و ترویج فرهنگ پژوهش در مدیریت پروژه
  • کمک به هدایت و جهت گیری فعالیتهای پژوهشی حوزه مدیریت پروژه بمنظور تحلیل و تأمین نیازها و مشکلات صنعت
  • ایجاد انگیزه مضاعف برای اساتید و مدیران مراکز پژوهشی به جهت راهبری امر پژوهشی در حوزه مدیریت پروژه

برنامه زمان بندی جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ایران سال ۹۵

 برای اطلاع از جوایز و نحوه شرکت در جایزه، کلیک نمایید.

سایت انجمن مدیریت پروژه ایران

کتاب های پیشنهادی انجمن مدیریت پروژه ایران

نشریه های فصلی انجمن مدیریت پروژه ایران

درباره‌ی امیر مطلق

فارغ‌التحصیل دبیرستان انرژی اتمی و کارشناسی معماری دانشگاه هنر تهران، کارشناس ارشد مدیریت پروژه‌و ساخت شهید بهشتی، سعی کردم یا کاری رو شروع نکنم یا اگه شروع کردم به بهترین نحو انجامش بدم. فسپا بهونه ای خوبیه که کنار دوستام بتونم چیزهایی رو که یاد گرفتم و یاد میگیرم با بقیه به اشتراک بگذارم و ایمان دارم که جز بهترینها که هستیم، یه روز هم بقیه این موضوع رو آشکارا بیان خواهند کرد.

حتما ببینید

همایش BIm

نشست تخصصی مفاهیم و کاربردهای مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM)

گزارش نشست تخصصی مفاهیم و کاربردهای مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM)  نشست مدل‌سازی اطلاعات ساختمان  دانشگاه …

This site is protected by wp-copyrightpro.com